@official_manoj_pasat

This account is private

Search official_manoj_pasat →

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hace 5 años que #tardis llegó a casa. A crecido un poco juro que mi mano está ahi 🤣🤣 #tortuga #testudo #graeca #graecaibera

Share 29 1

#familylove #thakurkhandan #christmasparties #thisisus #thatshowweroll @tiyathakur @tranjeet lets just consider this photo as proof for the fact that I am keyu’s fav 🤓🕺🏻

Share 73 0

Celebrating @stemplecreek 10th anniversary #meatsweats

Share 25 2

📝 Anote na sua Agenda! Amanhã (Terça-Feira), às 15hs tem Início das Vendas para o Evento Mais Esperado do Ano @GarotaVip São Paulo! 📣 _ Dia 14 de Dezembro na Arena Anhembi - São Paulo! @ZeNetoeCristiano, @Dilsinho, @VintageCulture e Mais o Show do Fenômeno @WesleySafadao até Amanhecer o dia! _ 🖥 Vendas Online: www.ingressorapido.com.br 📲 Informações: (11) 97388-8770 (WhatsApp) #EuVouAmanhecerODia #GarotaVipSaoPaulo #VaiSafadao #GarotaVip #GarotaVipSP #Dilsinho #WesleySafadao #ZeNetoeCristiano #VintageCulture #SaoPaulo #Sampa #SP #VivaSeuMomento

Share 2075 137
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
sytaritravel. 🍁Vjeshtë në Sofje🍁
3 Ditë €79
Nisje më 20 Shtator, 4 Tetor. 🍂Vizito

🍁Vjeshtë në Sofje🍁 3 Ditë €79 Nisje më 20 Shtator, 4 Tetor. 🍂Vizitohet #Sofje. - Hotel 3* - €79 - Hotel 4* - €99 ✨✨Me Shume Detaje: 1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 2. Akomodim në hotel 2 netë qëndrimi. 3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit. 4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 💬 Per me shume informacion : 📮Kontaktoni : 📲 + 355 685370507 WhatsApp / Viber 📨 Facebook : Sytari Travel 🖍 Instagram : Sytari Travel 📩 Email: sytaritravel@hotmail.com 🏛 Adresa: L. Partizani Rr. Martin Camaj afer shkolles se Muzikes Shkoder.

Share 19 0

Restaurant Osteria del Lab. . 📍Carrer Comte, 12. Tarragona. . 🍽️ Ou trufat a baixa temperatura. . 👭 Local de sostre alt i amb prou capacitat per sopars d'empresa. El joc de llums permet, als arcs medievals i carreus de pedra, crear un ambient elegant i acollidor característic de la ciutat. 💰 Menú degustació 15€ + begudes (5 plats + postre). ⭐ Cada plat ofereix de 2 a 4 opcions, així que, si sou dels que allargueu la forquilla al plat del costat, podreu degustar més de 15 propostes diferents! . Recomanable 5/5

Share 108 6

Pozdrav z krásně opravené věže kostela sv. Václava #palavskevinobrani2019

Share 2223 16
imdb.tv. .
📺 نام فیلم : پایگاه
📊 امتیاز : 6.5 از 10
🎬 ژانر : اکشن , رازآلود

. 📺 نام فیلم : پایگاه 📊 امتیاز : 6.5 از 10 🎬 ژانر : اکشن , رازآلود , جنایی , مهیج 🌏 محصول : آمریکا , آلمان 👤 بازیگران : جان تراولتا ، ساموئل لکس جکسون ، کانی نیلسن 📝 خلاصه داستان : طی یکی از تمرین‌های نظامی معمولی در پاناما ، طوفانی رخ می‎دهد و چهار نفر از افراد سرگرد نیتان وست ، فرمانده‎ی یک گروه ویژه می‎میرند و خودش نیز ظاهرا ناپدید می‌شود. برای کشف واقعیت این ماجرا از مامور تحقیق دادستانی ، تام هاردی کمک خواسته می‌شود و.... . 📲 Follow 👉️ @IMDB.TV ========================== 🇺🇸 #Movie : #Basic 2003 🎥 #genre : Action, Crime, Drama 📊 #Rate : 6.5 / 10 👤 #Director : John McTiernan =+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+= . . . . . . . . #تریلرفیلم #فیلم #سریال #پیش_نمایش #پشت_صحنه #سریال_خارجی #فیلم_خارجی #مستند #فیلم2018 #فیلم2019 #باکس_آفیس #فروش_فیلم #باکس_آفیس #اخبارسینما #بازیگران #بازیگران_ایرانی #فیلم_ترسناک #بازیگرزن #هالیوود #فیلم_جدید

Share 23 0

My favorite toy 😍🧸

Share 1986 15

Today i wash my Golf after 4 weeks out of order 😕 but now he is running.... Almost 😁

Share 1822 15
ed_isdepressed. 🖤 some people are just unbelievable 🖤
• s a d g i r l •~message me,

🖤 some people are just unbelievable 🖤 • s a d g i r l •~message me, no one does~• • • • • • • • • • • • Tags: #depressed #depression #sad #sadboi #sadgirl #upset #emo #teenager #highschool #oof #cringe #cringey #anxiety #aesthetic #sadaesthetic #vent #rant #fighting #ugly #gross #edits #stressed #nothappy #love #mood #heartbroken #sadedits #cry #broken #suicide Did you actually read all of those tags just now? (ಠ,ಠ)

Share 17 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});